KONST / Ramar / Ram 2895657
*
nr 289 5657
Ram
Innermått 29 x 38
Utrop:
100 kr
Såld:
250 kr
Sista tid för bud online:
måndag 1 december 2003
kl 16:00:00
- Budhistorik
Tid
Kund
Bud
30/11 15:16:19
1
150 kr
30/11 19:18:30
2
150 kr
30/11 19:19:03
2
200 kr
1/12 11:25:00
3
Vinnande bud
- Läs mer...
Tilgman Keramik
Tilgman Keramik var en svenskt keramikfabrik verksam sedan slutet på 1940-talet till mitten av 1970-talet.
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: ram ramar
-
5252 Bordslampor
ett par, Keramik. Höjd: 58 cm
Aktuellt bud: 100 kr
Auktionen avslutas
idag
29 april kl 20:47
-
5259 Burkar
2 st, Kina. Höjd: 11-11,5
Auktionen avslutas
idag
29 april kl 20:59
-
5298 Färglitografi
Bengt Landin (f. 1933), Sverige. Figurkomposition ..//
Auktionen avslutas
idag
29 april kl 19:17
-
5307 Färglitografi
Bengt Landin (f. 1933), Sverige. Komposition med t..//
Auktionen avslutas
idag
29 april kl 20:38
-
2073 Färglitografi
Francois Arnal (1924-2012), komposition. Signerad,..//
Auktionen avslutas
idag
29 april kl 19:40
-
5305 Färglitografi
Stefan W Igelström (f. 1953), Sverige. Komposition..//
Auktionen avslutas
idag
29 april kl 20:08
*
Ram
nr 289 5657
Ram
Innermått 29 x 38
Utrop: | 100 kr |
---|---|
Såld: | 250 kr |
Sista tid för bud online: |
måndag 1 december 2003 |
- Budhistorik
Tid | Kund | Bud |
---|---|---|
30/11 15:16:19 | 1 | 150 kr |
30/11 19:18:30 | 2 | 150 kr |
30/11 19:19:03 | 2 | 200 kr |
1/12 11:25:00 | 3 | Vinnande bud |
- Läs mer...
Tilgman Keramik
Tilgman Keramik var en svenskt keramikfabrik verksam sedan slutet på 1940-talet till mitten av 1970-talet.
Tilgman Keramik var en svenskt keramikfabrik verksam sedan slutet på 1940-talet till mitten av 1970-talet.
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: ram ramar
-
5252 Bordslampor
ett par, Keramik. Höjd: 58 cm
Aktuellt bud: 100 kr
Auktionen avslutas
idag
29 april kl 20:47 -
5259 Burkar
2 st, Kina. Höjd: 11-11,5
Auktionen avslutas
idag
29 april kl 20:59 -
5298 Färglitografi
Bengt Landin (f. 1933), Sverige. Figurkomposition ..//
Auktionen avslutas
idag
29 april kl 19:17
-
5307 Färglitografi
Bengt Landin (f. 1933), Sverige. Komposition med t..//
Auktionen avslutas
idag
29 april kl 20:38 -
2073 Färglitografi
Francois Arnal (1924-2012), komposition. Signerad,..//
Auktionen avslutas
idag
29 april kl 19:40 -
5305 Färglitografi
Stefan W Igelström (f. 1953), Sverige. Komposition..//
Auktionen avslutas
idag
29 april kl 20:08